آیا کریستیانو رونالدو از رئال مادرید جدا می شود؟! + نظرسنجی

 

اخیرا خبرهایی در رابطه با فرار های مالیاتی ستاره فوتبال جهان، کریستیانو رونالدو به شدت خبر ساز شده است.

در خبر ها آمده است که رونالدو از رفتاری که با او در اسپانیا می شود راضی نیست و از باشگاه رئال مادرید انتظار پشتیبانی در این زمینه را دارد که این اتفاق به خوبی پیش نرفته است.  همین مسایل  به شایعاتی در رابطه با جدایی رونالدو از جمع کهکشانی های رئال دامن زده است، او که در ۳۲ سالگی به تمام افتخارات ممکن در باشگاه رسیده است جایگاهش در این تیم را متزلزل تر از قبل می بیند و بسیاری پیش بینی می کنند رونالدو در این تابستان از رئال برود.

از منچستر یونایتد به عنوان اولین انتخاب رونالدو در صورت جدایی از رئال یاد می شود، منچستری که رونالدو سابقه بازی در آن جا را دارد و به نوعی شروع موفقیت خود را مدیون این تیم است.

رامون کالدرون، رئیس رئال مادرید در زمانی که کریستیانو رونالدو به آن پیوست، ادعا کرده یونایتد هنوز هم در قلب رونالدو است.

 

رونالدو

 

با این وجود، این تصمیمی نخواهد بود که فقط بر اساس احساس گرفته شود. پیروزی یونایتد در لیگ اروپا نیز به معنای آن است که رونالدو بار دیگر می تواند در لیگ قهرمانان حضور یابد و به ۱۰۵ گلی که در این لیگ زده اضافه کند.

رونالدو فصل بعد ۳۳ ساله می شود، و در حالی که هنوز از توانایی انجام کارهای خارق العاده برخوردار است (۴۲ گل در ۴۶ دیدار فصل گذشته)، کم کم شروع به افت کرده. در واقع، پس از سال ۲۰۱۰، این اولین فصلی بود که رونالدو نتوانست بیش از تعداد بازی های خود گل بزند.

مقاصد احتمالی دیگر رونالدو

به جز منچستر یونایتد ، از باشگاه پاری سن ژرمن نیز به عنوان یک گزینه برای انتقال رونالدو صحبت می شود، باشگاهیی که ترسی از هزینه های سرسام آور ندارد.

لیگ آمریکا یا چین نیز در میان گزینه ها به چشم می خورند هر چند از شانس پایینی برخوردارند.

 

نظر شما در رابطه با شایعه جدایی رونالد چیست؟ در نظرسنجی مربوط به آن شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *