با شرکت در نظرسنجی های روزانه و هفتگی، هر هفته برنده یک تبلت باشید!

همانطور که می دانید سامانه نت رای یک پایگاه تخصصی و جامع در زمینه برگزاری مسابقات و نظرسنجی های آنلاین است که با فعالیت در آن و پاسخ دهی به سوالات نظرسنجی یا مسابقات میتوانید کسب امتیاز کنید و این شانس را دارید که با تبدیل امتیاز های خود به کمک الماس و دریافت کد شانس در قرعه کشی های مختلف نت رای شرکت کنید.

این قرعه کشی ها بسیار متنوع هستند و جوایز مختلفی  را شامل می شوند، از جوایز نقدی گرفته تا قرعه کشی بزرگ ۳ دستگاه خودروی تیبا ۲ در این تابستان.

نظر بده، تبلت ببر!!

امروز خبر هیجان انگیز دیگری برای شما عزیزانی که در بخش نظرسنجی فعالیت می کنید داریم، از این هفته قرار است تا یک مجموعه از نظر سنجی ها به صورت روزانه و هفتگی در سامانه نت رای برگزار شود و هر هفته نیز به یک نفر یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا شود!

شما با شرکت در این نظرسنجی ها علاوه بر این که شانس برنده شدن الماس رو دارید ( که به کمک اون می توانید امتیاز هاتون رو تبدیل به کد شانس کنید و در قرعه کشی های مختلف نت رای شرکت کنید ) شانس این رو دارید که برنده یک عدد تبلت باشید.

برنامه نظرسنجی های روزانه به این صورت است که هر روز یک نظرسنجی روی سایت و اپلیکیشن قرار میگیره و شما ۲۴ ساعت فرصت دارید تا توی آن شرکت کنید. در پایان نظرسنجی همزمان با اعلام نتایج، ۲۰۰ الماس نیز بین ۴ نفر برنده تقسیم خواهد شد.

علاوه برنظرسنجی های روز  یک نظرسنجی نیز با عنوان نظرسنجی هفته، هر هفته شنبه روی سایت و اپلیکیشن قرار میگیرد که کاربران یک هفته زمان پاسخ گویی به آن را دارند. با پایان نظرسنجی به ازای هر سوال ۴۰۰ الماس بین ۸ نفر از کاربران تقسیم خواهد شد.

نظرسنجی روز

شنبه هر هفته بین کسانی که در نظرسنجی های هفتگی و روزانه هفته قبل شرکت کرده اند قرعه کشی انجام خواهد شد و به یک نفر از کاربران یک عدد تبلت اهدا خواهد شد.

فراموش نکنید که زمانی بیشترین شانس را برای برنده شدن دارید که در تمام نظرسنجی های طول هفته (روزانه و هفتگی) شرکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *