الکامپ ۹۶، محفلی برای عرض اندام استارتاپ های پیشرو، شما داور باشید!

الکامپ (ELECOMP)، با عنوان بین‌المللی Electronics, Computer & E-Commerce نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک است که همه‌ساله در تهران و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران زیر نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه کامپیوتر ایران که در سال ۱۳۶۹ برگزار شد، نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، برق، الکترونیک و ارتباطات نام داشت که در سال‌های بعد برق و ارتباطات از عنوان این نمایشگاه حذف شدند و بعدها نام آن الکامپ شد که منظور نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی است.

بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به همراه بخش الکام استارز ، روز جمعه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با کمک سازمان نظام صنفی رایانه ای آغاز به کار کرد.

در این رویداد که بزرگ ترین رویداد بخش فناوری کشور به حساب می آید ، بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۰ کشور جهان آخرین خدمات، محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهند.

هر چند الکامپ امسال به ساده ترین شکل و بدون حضور وزیر افتتاح شد، اما به گفته مسئولان فضای نمایشگاه ۷۰ درصد از سال گذشته بزرگتر شده و قرار است به جای افتتاحیه، امسال شاهد یک اختتامیه جذاب باشیم.

الکام استارز و حضور پر رنگ نت رای

یکی از جالب ترین قسمت های نمایشگاه الکامپ امسال شاید بخش الکام استارز باشد که ۳۴۰ استارتاپ از سراسر کشور ، در سالن ۸ و ۹ حضور یافته و علاوه بر معرفی محصولات و توانمندی‌های خود به بازدیدکنندگان، با مربیان و افراد باتجربه حوزه کسب و کار و سرمایه‌گذاران نیز ملاقات می‌کنند.

الکام استارز برای اولین بار در نمایشگاه پارسال معرفی شد و بسیاری از علاقه مندان به آن تمایل نشان دادند که این امر باعث می شود تا این بخش به عقیده بسیاری جذاب ترین بخش نمایشگاه امسال نیز باشد.

اهمیت داوری در بخش الکام استارز

استارتاپ های مختلف با ایده هایی نو در این بخش از نمایشگاه ایده های خود را به داوران و بازدید کنندگان معرفی می کنند و در پایان استارتاپ های برتر معرفی می شوند.

در الکام استارز امسال علاوه بر رای داوران امکانی محیا شده است تا شما بازدید کنندگان گرامی نیز بتوانید به هر استارتاپ و ایده نمره ای بین ۱ تا ۵ اختصاص دهید تا در انتها برترین استارتاپ ها از دید مردم معرفی نیز معرفی شوند.

الکام استارز

 

کاربران گرامی علاوه بر روش فوق می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی الکام استارز در سایت نت رای، آرای خود را برای هر استارتاپ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *