تهران در روز مراسم تحلیف ریاست جمهوری تعطیل شد

دبیر هیئت دولت گفت: کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی و بانک های شهر تهران  در روز مراسم تحلیف ریاست جمهوری (شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۶)  تعطیل هستند.

آقای حاجی میرزایی دبیر هیئت دولت اعلام کرد با توجه به شرکت گسترده هیئت‌های خارجی در مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و به منظور برگزاری مناسب و شایسته مراسم فوق و ایجاد تسهیلات لازم در رفت و آمد هیئت‌های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی، کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی و بانک ها( غیر از اورژانس و نهادهای امدادی) در روز شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۶ در شهر تهران تعطیل هستند.

بر اساس اختیار و مجوزی که نیروی انتظامی به بانک‌ها خواهد داد، می توانند شعب کشیک را در مناطقی که مجوز آن را دریافت می‌کنند فعال کنند.از سوی دیگر  بانک‌ها متعهد هستند که وجه نقد لازم را به تمامی دستگاه‌های خودپرداز خود در تهران تزریق کنند تا در این رابطه هیچ مشکلی برای مشتریان بانک‌ها ایجاد نشود.

محدودیت های ترافیکی پایتخت در روز تحلیف ریاست جمهوری

از طرفی دیگر ، پلیس راهور تهران بزرگ ، محدودیت های ترافیکی خاصی را در روز تحلیف ریاست جمهوری تعیین کرده است که از این قرار است:

  • از ساعت ۱۴ محور غرب به شرق خیابان جمهوری از تقاطع استانبول محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین فردوسی به شمال و خیابان انقلاب خواهد بود.
  •  از ساعت ۱۴ خیابان مجاهدین از تقاطع خیابان ایران به غرب محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان زرین خامه خواهد بود.
  • از ساعت ۱۴ شمال به جنوب خیابان ابن سینا در تقاطع فخر آباد محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان شهید مشکی خواهد بود.
  •  جنوب به شمال خیابان دیالمه در خیابان امیر کبیر محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان امیر کبیر به غرب خواهد بود.
  •  کلیه معابر منتهی به خیابان دیالمه و آجانلو از مسیر شرق به غرب از ساعت ۱۴ مسدود خواهد شد.
  •  تردد هر گونه خودرو و موتورسیکلت از ساعت ۱۴ در  مسیر های اعلام ممنوع است.
  •  از ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه۱۴ مرداد، جنوب به شمال خیابان یمن مسدود و مسیر جایگزین چمران به غرب و کچویی خواهد بود.
  •  از ساعت ۲۰:۳۰ غرب به شرق رشید الدین فضل اله از ابتدای خیابان جدید الاحداث ( خیابان غربی پارکینگ  طبقاتی نمایشگاه) مسدود و مسیر جایگزین چمران و کچویی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *