نمایشگاه تلکام سال ۱۳۹۶ ، گزارش حضور کوئیزنت در نمایشگاه

نمایشگاه تلکام ۹۶:

مثل سال گذشته امسال هم نمایشگاه تلکام در مهر ماه و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. طبق زمزمه هایی که شنیده می شود از سال آینده نمایشگاه تلکام با نمایشگاه الکامپ ادغام شده و این دو با هم برگزار خواهند شد که اگر چنین باشد بدین معنی است ۱۸امین دوره نمایشگاه تلکام آخرین دوره ی آن بوده است.

افتتاح نمایشگاه تلکام

امسال نمایشگاه از روز دوشنبه ۲۴ مهرماه با حضور دکتر جهرمی آذر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز به کار کرد و تا روز پنج شنبه ۲۷ مهر ادامه داشت.  این نمایشگاه هر ساله در مهر ماه به منظور نمایش ظرفیت‌های کشور در صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی به صورت تخصصی برگزار می‌شود. نمایشگاه امسال نیز توسط شرکت پالار سامانه با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهور اسلامی ایران و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعت برگزار می‌گردد.در این نمایشگاه ۲۲۵ شرکت داخلی و ۹۳ شرکت خارجی شرکت کرده و دست‌آورد‌های خود را در فضایی به وسعت ۳۲ هزار متر مربع به نمایش گذاشته‌اند.

 

حضور کوئیزنت (نت رای) در نمایشگاه :

امسال هم مثل سال گذشته در نمایشگاه تلکام حضور داشتیم تا از نزدیک با مخاطبان و کاربران خود ملاقات کرده و به صحبت ها و دیدگاه های آنها گوش دهیم. کوئیز نت امسال هم در سال ۶ غرفه داشت و پذیرای مهمانان بود. خیلی خوشحال هستیم که اعلام کنیم غرفه کوئیزنت یکی از پرشور ترین و شلوغ ترین غرفه های امسال تلکام بود.

حضور کوییزنت در تلکام
استقبال پرشور دوستداران کوییزنت

در ایام نمایشگاه دو برنامه جذاب توسط غرفه کوییزنت برگزار شد که با استقبال قابل توجه مراجعین روبرو شد.

پیدا کردن پرچم های کوییزنت:

سه دسته پرچم کوییزنت قبل از نمایشگاه آماده شده بود، روی یک دسته حرف “کو” یک دسته حرف “ییز” و یک دسته هم حرف “نت” چاپ شده بود، این سه دسته پرچم در سه نقطه از نمایشگاه قرار گرفته بودند و مراجعین با درصورت دستیابی به هر سه پرچم و تکلمیل اسم “کوییزنت” به غرفه کوییزنت آمده و کدها شرکت در قرعه کشی ۴۰ میلیون ریال و ۱۲سکه ی طلا می گرفتند.

پرچم کوییزنت

در چهار روز نمایشگاه مجموعا بیش از ۲۲۰۰ نفر موفق شدند با ارائه پرچم های کامل کوییزنت کد شانس قرعه کشی برنده شوند.

جام رقابت دونفره:

برنامه جذاب دیگری که برگزار شد، تشکیل مسابقات ۱۶ نفره متوالی بود. هر بار ۱۶ نفر از مراجعین با حضور در محل رقابت دونفره، یک دور مسابقه را آغاز میکردند و دو به دو با هم رقابت می کردند. مسابقات به شکل تک حذفی برگزار و یک نفر به عنوان قهرمان تعیین و یک کد قرعه کشی ۱۲ سکه طلا و ۴۰ میلیون ریال جایزه می گرفت.

جام کوییز دونفره
تصویر نمودار مسابقات کوییز دونفره

مراجعین نمایشگاه از این برنامه هم به گرمی استقبال کردند و مسابقات پرشوری برگزار شد.

فینال مسابقات
یک صحنه کاملا عادی در فینال های مسابقات کوییز دونفره

همچنین از تمامی فینالیست ها دعوت شد تا در روز آخر نمایشگاه مجددا در غرفه کوییزنت حضور پیدا کنند تا مسابقه فینال فینالیست ها برگزار شود. در پایان مسابقه فینال فینالیست ها، جناب آقای منصف، ۹ ساله از اصفهان موفق شد قهرمان شده و یک دستگاه تبلت برنده شود.

فینال فینالیست ها
عکس یادگارى فینالیست هاى چهار روز نمایشگاه و قهرمان ٩ ساله ى مسابقات
حضور افراد سرشناس در غرفه کوییزنت:

در نمایشگاه تلکام امسال ما افتخار استقبال از آقای رضا رشیدپور ، آقای علی اوجی ، خانم لاله اسکندری و تنی چند از دیگر هنرمندان و بازیگران محبوب کشورمان را داشتیم.

رضا رشیدپور
حضور رضا رشیدپور در غرفه کوییزنت
لاله اسکندری و علی اوجی در نمایشگاه تلکام
حضور خانم اسکندری و آقای اوجی در غرفه کوییزنت

به امید دیدار مجدد شما عزیزان در نمایشگاه های بعدی

1 دیدگاه برای «نمایشگاه تلکام سال ۱۳۹۶ ، گزارش حضور کوئیزنت در نمایشگاه»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *