اتفاقی بزرگ در کمپین پاییز و زمستان کوییزنت ، جوایز باورنکردنی

کمپین و جوایز کوییزنت ، مسیری که ادامه دارد:

در ادامه کمپین ها و برنامه های جالب کوییزنت ، پاییز و زمستان امسال هم جوایز جالبی برای کمپین جدید در نظر گرفته شده است. اما یک تفاوت خاص و شگفت انگیز در کمپین جدید وجود دارد. در کمپین زمستان سال ۹۵ جوایزی برای هر جشنواره و هر هفته درنظر گرفته شده بود، همچنین در انتهای زمستان به یکی از کاربران خوش شانس به قید قرعه یک دستگاه برلیانس اهدا شد. در کمپین بهار و تابستان با بازخوردهایی که از کاربران گرفته شد بهبودهایی در جوایز صورت گرفت و هم جوایز هفتگی و جشنواره ها بیشتر شد و هم تعداد خودروها از یک دستگاه به سه دستگاه افزایش پیدا کرد.

در کمپین جدید باز هم با درنظر گرفتن نظرات و پیشنهادات کاربران تغییراتی ایجاد شد:

۱- تمامی امتیازات یکپارچه شد و فعالیت در تمام بخش ها به افزایش امتیاز هفتگی منجر می شود. بدین ترتیب بازی آسان تر و جذاب تر از گذشته شد

۲- جوایز جشنواره ها به جوایز هفتگی اضافه شد و هر هفته یک قرعه کشی بزرگ تر و جذاب تر برگزار می شود.

۳- تمامی جوایز تبدیل به جوایز ریالی شد.

۴- تعداد برندگان هر هفته به ۲۲۲ نفر افزایش پیدا کرد.

۵- جوایز ماهانه از یک دستگاه خودروی تیبا به ۱۲ سکه طلا تغییر کرده و تعداد برندگان هم به ۴ نفر افزایش یافت.

جوایز کوییزنت

اما شاید مهم ترین اتفاق در کمپین پاییز و زمستان اضافه شدن جوایز انتهای دوره است. کوییزنت با همکاری اول مارکت در انتهای امسال (اواخر بهمن) ۱۰ دستگاه خودروی بی ام (BMW 220i) به علاوه ۱۰هزار جایزه ۱ میلیون ریالی قرعه کشی می کند. در واقع با موافقت اول مارکت کاربرانی که در کوییزنت فعالیت می کنند می توانند از طریق کوییزنت کدهای شرکت در قرعه کشی بزرگ اول مارکت را بگیرند. البته گرفتن کد از کوییزنت سه مزیت بسیار بزرگ هم دارد.

۱- در کوییزنت علاوه بر قرعه کشی بزرگ انتهای دوره می توانید هر هفته و هر ماه هم جایزه بگیرید

۲- علی رقم اینکه از راه های دیگر فقط امکان گرفتن یک کدقرعه کشی وجود دارد در کوییزنت می توانید هر تعداد که می خواهید کد گرفته و شانس خود رو چندبرابر کنید.

۳- در کوییزنت کدهای اول مارکت ارزانتر از هرجای دیگری در دسترس است. هر کاربر می تواند به ازای هر یک کدطلایی که دارد یک کد اول مارکتی به قیمت ۶۰۰۰تومان دریافت کند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این کمپین بی سابقه اینجا را کلیک کنید.

4 دیدگاه برای «اتفاقی بزرگ در کمپین پاییز و زمستان کوییزنت ، جوایز باورنکردنی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *