بین التعطیل ها تعطیل باشد؟! مردم چی میگن؟! + نتیجه نظرسنجی

وجود تعطیلی در روز یکشنبه هفته گذشته و به وجود آمدن یک روز بین التعطیل در روز شنبه ما رو به این فکر فرو برد که از شما کاربران گرامی پرسیدیم که با تعطیل شدن چنین روز هایی موافقید یا مخالف؟!

شاید به خاطر داشته باشید که چند سال قبل و در جریان دولت های نهم و دهم عادت کرده بودیم که این روز ها تعطیل باشد و وقتی با شروع دولت یازدهم روند تعطیلی چنین روز هایی قطع شد بسیاری نا امید شدند!

حالا از شوخی که بگذریم، به نظر شما بهتر است که چنین روز هایی تعطیل باشد یا نه؟! با انتشار نتیجه نظرسنجی فوق با ما همراه باشید…

 

نظرسنجی : با تعطیل شدن مدارس و ادارات در روز های بین التعطیل موافقید یا مخالف؟!

شاید ساده ترین دلیل این مخالفت این باشد که اصلا چرا باید این روز ها تعطیل باشد! از دلایلی مانند این که همینطوری هم تعداد تعطیلی های رسمی در کشور بالاست و این تعطیلی های پی در پی می تواند صدمات جبران ناپذیری بر پیکر بی جان اقتصاد کشور وارد کند!

بین التعطیل

۳۱ درصد کاربران توقع دارند که چنین روز هایی تعطیل باشد و جالب تر از همه این است که ۲۳ درصد معتقدند حتی اگر تعطیل نباشد هم کسی درست و حسابی کار نمی کند!

این آخری شاید واقعا نگران کننده ترین حالت ممکن باشد که بسیاری از پیش خود و به صورت خود مختار این روز را تعطیل می کنند و با این که ظاهرا در سرکار حاظر شده اند ، وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند.

بین التعطیل

نظر شما چیه؟! روز های بین التعطیل بهتر است که تعطیل باشد؟! اصلا این کار توجیهی دارد؟!

برای مشاهده نتایج کامل نظرسنجی فوق کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *