نظر کاربران در رابطه با بلک فرایدی در ایران ! + نتیجه نظرسنجی

حتما در طول چند هفته اخیر نام بلک فرایدی ( BlackFriday ) یا جمعه سیاه یا حراج جمعه به گوشتان خورده و اگر در رابطه با آن اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می کنم که مطلب قبلی نت رای در رابطه با معرفی بلک فرایدی را از دست ندهید! خیلی مختصر فقط باید اشاره کنم که بلک فرایدی سنتی آمریکایی است که چندین سال است پای آن همچون هالووین به ایران هم باز شده و در آن اجناس به علت نزدیکی به کریسمس با تخفیف های سرسام آور عرضه می شوند. چندی پیش که بلک فرایدی ۲۰۱۷ نیز برگزار شد از شما پرسیدیم که نظرتان در رابطه با کیفیت برگزاری بلک فرایدی در ایران چیست؟!

علی رغم تبلیغات گسترده ای که سایت هایی همچون دیجی کالا و بامیلو از چندین هفته قبل از این رویداد انجام داده بودند امسال هم شاهد این بودیم که با ورود ناگهانی کاربران اسن سایت ها از دسترس خارج شد و توانایی پشتیبانی از این تعداد کاربر را نداشت. البته این مشکل چندین ساعت پس از شروع کمپین برطرف شد.

موضوع دیگری که باعث اعتراض برخی از کاربران شده بو تخفیف های غیرواقعی و محدود برخی اجناس بود که در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب نسبتا گسترده ای داشت.

برآیند نظرات کاربران را در ادامه این گزارش در اختیار شما خواهیم گذاشت، با ما همراه باشید.

نظرسنجی : نظرتون در رابطه با حراجی بلک فرایدی در ایران چیه؟!

در این نظرسنجی ۹۴۰ نفر شرکت کردند و از میان این کاربران، ۴۲ درصد گفتند که با برگزاری بلک فرایدی در ایران موافق اند ولی هنوز معتقدند که این کمپین به خوبی در ایران برگزار نمی شود و حراج جمعه فعلی کیفیت لازم را ندارد و نیازمند بهبود است.

بلک فرایدی در ایران

از طرفی دیگر، ۲۱ درصد دیگر گفته اند که ضمن موافقت با برگزاری این مراسم، از کیفیت اجرای آن نیز رضایت دارند.

۱۸ درصد کاربران گفته اند که چنین مفهومی خوب است ولی لازم است تا برای کشور خودمان بومی سازی شود و نباید تاریخ آن با تاریخ بلک فرایدی در آمریکا ( که نزدیک کریسمس و سال نوی میلادی است ) یکسان باشد، بلکه ما نیز باید چنین مراسمی را در تاریخی متناسب با کشور خودمان قبل از عید نوروز برگزار کنیم.

تنها کمتر از ۳ درصد کاربران هم کلا با چنین ایده ای مخالف بوده اند ( کیه که از تخفیف بدش بیاد؟!! )

بلک فرایدی در ایران

برای شماهده نتایج کامل نظرسنجی فوق کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *