چه کسی برنده توپ طلا خواهد شد ؟! + نتیجه نظرسنجی

همنطور که قبلا هم گفتیم، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) از سال ۱۹۹۱ و با کمک مجله معتبر فرانس فوتبال بهترین بازیکن فوتبال سال جهان در حوزه مردان و زنان را انتخاب می کند. بزرگترین افتخار در زندگی یک فوتبالیست کسب عنوان بهترین بازیکن جهان و توپ طلا ست رویایی که حتی می تواند مردم یک قاره را خوشحال کند. البته قاره پهناور و کهن آسیا هنوز موفق به داشتن نماینده ای در این عرصه نشده است .

در بین کشورهای جهان، برزیل با داشتن ۶ بازیکن و کسب ۸ عنوان بهترین بازیکن سال جهان در جایگاه نخست این رده بندی قرار دارد. پس از این کشور های، آرژانتین با کسب ۵ عنوان و با داشتن ۱ بازیکن، پرتغال با داشتن ۴ عنوان و با داشتن ۱بازیکن، به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند. فرانسه هم با ۴ بازیکن و کسب ۳ عنوان بهترین بازیکن سال جهان در رده بعدی قرار گرفته است. ایتالیا نیز با ۲ بازیکن و کسب ۲ عنوان بهترین بازیکن سال جهان در رده چهارم جای دارد. آلمان، لیبریا و هلند در این رده بندی عناوین بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

امسال هم در آستانه مشخص شدن برنده توپ طلا ی ۲۰۱۷ هستیم و باز هم مطابق معمول چندین سال اخیر ( بخوانید یک دهه!!!!) انتخاب بین مسی و رونالدو خواهد بود.

 

نظرسنجی : به نظر شما چه کسی عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ در فوتبال جهان را از آن خود می کند و برنده توپ طلا می شود؟!

توپ طلا

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا نیز با اختلافی قابل توجه شانس دوم کسب این عنوان است.

جالب این است که تنها ۵ درصد کاربران تصور می کنند بازیکنی به جز مسی و رونالدو مقام بهترین بازیکن سال جهان را تصاحب خواهد کرد.

توپ طلا

شما چی فکر می کنید؟! مسی ؟! رونالدو؟! یا فرد دیگری؟!

برای مشاهده نتایج کامل نظرسنجی فوق کلیک کنید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *