وضعیت زندگی مردم پس از گذشت ۱۰۰ روز از دولت دوازدهم چه تغییری کرده است؟! + نتیجه نظرسنجی

همانطور که در جریان هستید، چندی پیش ۱۰۰ روز ابتدایی دولت دوازدهم به ریاست دکتر روحانی سپری شد و ایشان در گزارشی به تشریح اوضاع پس از گذشت ۱۰۰ روز کردند. جدای از آمار ها بحثی که اهمیت زیادی دارد وضعیت زندگی مردم است ،یعنی آن چیزی که مردم احساس می کنند.

همانطور که دیروز مطالعه کردید، در نظرسنجی های جدید نت رای مشخص شد که میزان رضایت مردم از عملکرد دولت دوازدهم افت قابل توجهی کرده، به طوری که بیش از ۵۰ درصد کاربران از عملکرد کلی دولت در این مدت ناراضی بوده اند.

نظرسنجی دیگری که مطرح کردیم همین احساس مردم بود ، این که واقعا آیا وضعیت زندگی مردم تغییری کرده است؟! اگر جواب مثبت است ، آیا این تغییر مثبت بوده یا منفی؟!

این سوالی است که از کاربران پرسیدیم و امروز قصد داریم تا به آن پاسخ دهیم. با ادامه گزارش همراه ما باشید.

 

نظرسنجی  : به نظر شما وضعیت زندگی مردم پس از گذشت ۱۰۰ روز از آغاز دولت دوازدهم تغییری کرده است؟!

وضعیت زندگی مردم

بیشترین رای را در این نظرسنجی گزینه ” بله ، بدتر شده”  آورده که بار دیگر بر نارضایتی مردم از دولت تاکید میکند، در جایی دیگر گفته شد که ایرانی ها عصبانی ترین مردم جهان هستند! شاید یکی از دلایل اصلی این امر هم فشار های زیاد زندگی و نارضایتی از زندگی است که باعث عصبانیت ما شده!

۳۲ درصد دیگر گفته اند که “خیر، وضعیت زندگی مردم تغییری نکرده” که آدم نمی داند از آن خوشحال باشد یا ناراحت!

خوشبختانه نزدیک به ۱۵ درصد هموطنان گفته اند که وضعیت زندگی آن ها در طی این ۱۰۰ روز تغییر مثبتی داشته که این خبر اندکی باعث خوشحالی و دلگرمی ما می ود ( هرچند ۱۵ درصد مقدار ناچیزی است )

وضعیت زندگی مردم

نظر شما چیه؟! آیا زندگی شما در طول ۱۰۰ روز ابتدایی دولت دوازدهم تغییری کرده؟!

برای مشاهده نتایج کامل نظرسنجی فوق کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *