کدام تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال در ایران خواهد شد؟! + نتیجه نظرسنجی تا پایان هفته چهاردهم

لیگ برتر فوتبال در ایران رو به جلو حرکت می کند و هر هفته که می گذرد و به آخر فصل نزدیک تر می شویم تکلیف تیم های مدعی بیشتر و بیشتر روشن می شود. امسال نیز همانند پارسال به نظر می رسد که پرسپولیس مدعی اصلی برای کشب عنوان قهرمان لیگ برتر فوتبال در ایران باشد، کسی منکر نتایج خوب پرسپولیسی ها نیست ولی از افت تیم های سرشناس لیگ همچون استقلال، سپاهان و ذوب آهن نیز نباید غافل شد.

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم ، قرعه تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نیز مشخص شد و با توجه به قرعه ها ممکن است برنامه ریزی تیم ها دستخوش تغییراتی شود.

به هر صورت پس از گذشت ۱۴ هفته از لیگ دوباره یک نظرسنجی برگزار کردیم تا ببینیم تا این جای مسابقات کاربران شانس کدام تیم را برای قهرمانی بیشتر می دانند.

لازم به ذکر است که با توجه به نتایج ضعیف تیم هایی مانند سپاهان و ذوب آهن و تراکتورسازی، تصمیم گرفتیم تا در این نظرسنجی گزینه ها را اندکی تغییر دهیم و با حذف این تیم ها ، تیم های بالا نشین جدول همچون پدیده و پیکان را وارد نظر سنجی کنیم.

با انتشار نتایج نظرسنجی قهرمان لیگ برتر تا هفته چهاردهم همراه ما باشید.

 

نظرسنجی : پس از گذشت ۱۴ هفته از لیگ، به نظر شما کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر فوتبال ایران خواهد شد؟!

لیگ برتر فوتبال

پس از پرسپولیس تیم شگفتی شاز پارس جنوبی جم با بیش از ۱۳ درصد آرا قرار دارد و استقلالی ها هم که تقریبا از قهرمانی در لیگ نا امید شده اند تنها ۹ درصد رای آورده اند.

سهم سایر تیم ها هم بسیار کم است که در تصویر به طور کامل قابل مشاهده است.

لیگ برتر فوتبال

نظر شما چیه؟! کدام تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران خواهد شد؟!

برای مشاهده نتایج کامل نظرسنجی فوق کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *