شانس صعود تیم ملی پس از انجام گروه بندی به چه صورت است؟! + نتیجه نظرسنجی

حدود ۱۰ روز از مراسم انجام قرعه کشی و گروه بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می گذرد، پس از آن که گروه ایران مشخص شد و فهمیدیم که باید با تیم های پرتغال ( قهرمان یورو ۲۰۱۶ )، اسپانیا ( قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ ) و مراکش در یک گروه رقابت کنیم و کلی هم از این وضعیت جوک ساختیم! یک نظر سنجی دیگر برگزار کردیم تا ببینیم اکنون که حریفان خود را شناختیم، شانس صعود تیم ملی را چگونه ارزیابی می کنید!

در نظرسنجی دیگری که پیش تر و پس از قطعی شدن حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انجام شد، کاربران شانس زیادی را برای صعود تیم ملی متصور بودند به طوری که در مجموع امتیاز صعود تیم ملی توانست نمره ۳/۶ از ۵ را به خود اختصاص دهد!

حال باید ببینیم که در نظرسنجی جدید که حریفان دور گروهی مشخص شده اند ( و به عقیده بسیاری در گروه مرگ مسابقات قرار گرفتیم ) نظر مردم چگونه است.

برای اطلاع از نتایج این نظرسنجی ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

نظرسنجی : پس از انجام قرعه کشی جام جهانی و همگروه شدن ایران با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش، شانس صعود تیم ملی از مرحله گروهی را چگونه پیش بینی می کنید؟!

برای مقایسه با نظرسنجی قبلی ( که نمره صعود تیم ۳/۶ از ۵ شد ) باید خدمتتان عرض کنیم که با یک محاسبه ساده نمره صعود تیم پس از مشخص شدن حریفان به ۳/۱ افت کرده که همچنان نشان از امید مردم به تیم ملی دارد!

صعود تیم ملی

۲۷ درصد کاربران شانس صعود را تا حدودی دانسته اند و ۱۳ درصد نیز این شانس را زیاد دانسته اند.

سهم گزینه های کم و خیلی کم نیز به ترتیب ۱۰ و ۸/۳ درصد بوده است.

جالب این که تنها ۸/۴ درصد از کاربران اعتقاد دارند که قطعا از صعود نخواهیم کرد و باقی کاربران کم یا زیاد امید دارند که برای اولین بار از گروه خود در جام جهانی صعود کنیم و در جمع ۱۶ تیم برتر جهان قرار بگیریم!

 

نظر شما چیه؟! چه قدر شانس صعود برای تیم ملی متصور هستید؟!

برای مشاهده جزئیات نظرسنجی فوق کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *