هر ایرانی چند سیم کارت دارد؟! + نتیجه نظرسنجی

همانطور که پیش تر اشاره کردیم ضریب نفوذ سیم کارت در ایران از ۱۰۰ درصد عبور کرده است، این یعنی که تعداد سیم کارت های فروخته شده در ایران بیش از جمعیت ایران است!

نتیجه ای که می توان گرفت این است که به طور متوسط هر ایرانی حداقل یک سیم کارت دارد و البته اگر کودکان و برخی از افراد سالخورده را از این لیست کنار بگذاریم، سهم باقی افراد بیشتر هم می شود، شاید نیاز به بیش از یک سیم کارت هم شرکت های بزرگ تولید کننده گوشی موبایل را وادار کرده است که در محصولات جدید خود از ۲ سیم کارت پشتیبانی کنند ( البته شاید دو سیمکارته شدن گوشی ها هم خود به نوعی باعث افزایش تعداد سیم کار ها در بین کاربران شده باشد )

این خبر ما را به فکر فرو برد تا یک نظرسنجی برگزار کنیم و از شما کاربران گرامی بپرسیم که چند سیم کارت به نام شما و با شماره ملی شما به ثبت رسیده است؟! البته همانطور که می دانید تعداد سیمکارت های ثبت شده با نام یک نفر لزوما با تعداد سیمکارت هایی که از آن ها استفاده می کند یکسان نخواهد بود ( می تواند بیشتر و یا کمتر باشد )

نظرسنجی : چند سیم کارت تلفن همراه با نام و شماره ملی شما ثبت شده است؟!

سیم کارت

۲۰ درصد گفته اند که ۲ سیم کارت دارند و ۱۸ درصد نیز صاحب یک خط هستند.

تنها کمتر از ۵ درصد کاربران گفته اند که هیچ سیمکارتی با نام و مشخصات آن ها به ثبت نرسیده است.

نکته جالب این است که بیش از ۲۷ درصد از کاربران گفته اند که اطلاع دقیقی ندارند که چند سیمکارت به نام آن ها است! با توجه به این که مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از این شماره متوجه صاحب خط می باشد لازم است تا کاربران راه های اطلاع از تعداد دقیق شماره های خود را بدانند.

چند سیم کارت در اپراتور های تلفن همراه ایران بنام من است؟

در مرحله ی اول برای ورود به این سامانه به این آدرس اینترنتی بروید و پس از باز شدن صفحه دو گزینه ی اول را انتخاب و سپس گزینه ی مرحله ی دوم را انتخاب نمایید.

لطفا اطلاعات هویتی و یک شماره تلفن همراه متعلق به خود و نیز عبارت امنیتی را در کادر های مربوطه زیر وارد نموده و سپس روی گزینه دریافت پاسخ کلیک کنید. توجه داشته باشید ورود اطلاعات در کادرهای ستاره دار الزامی بوده و درج اطلاعات در کادرهای اختیاری نیز دقت جستجوی سامانه را افزایش خواهد داد

 توجه داشته باشید در این مرحله کد ملی را وارد کرده و سپس در قسمت تلفن همراه یک شماره خودتان وارد کنید تا نتیجه را از طریق پیامک برایتان ارسال شود.
سیم کارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *