چه قدر از بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی اطلاع دارید؟! + نتیجه نظرسنجی

این روز ها بحث بیت کوین و ارز های دیجیتالی به بحث داغ و روز مجامع مختلف خصوصا تکنولوژی تبدیل شده و خیلی ها خبر افزایش روزافزون قیمت بیت کوین در بازار های جهانی را به صورت لحظه ای دنبال می کنند.

از آن جایی که پای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی به ایران نیز باز شده، چندی پیش مطلبی منتشر کردیم و اندکی در رابطه با چیستی و نحوه عملکرد ارزهای دیجیتالی خصوصا بیت کوین صحبت کردیم و از میزان آشنایی شما کاربران گرامی با این نوع جدید از واحد های پول بین المللی پرسیدیم.

در این گزارش نتایج نظرسنجی فوق در رابطه با میزان آشنایی کاربران با ارزهای دیجیتالی را منتشر خواهیم کرد، با ادامه مطلب همراه ما باشید.

نظرسنجی : چه قدر راجع به ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده مانند بیت کوین اطلاع دارید؟!

بیت کوین

بیش از ۴۶ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که نام بیت کوین را شنیده اند و ۲ درصد نیز گفته اند که تا حدودی در رابطه با آن تحقیق و مطالعه کرده اند و آگاهی نسبی نسبت به ماهیت ارز های دیجیتالی دارند.

۷ درصد نیز گفته اند که آگاهی کامل دارند و به قول معروف زیر و بم ارز های دیجتالی را در آورده اند.

تنها ۲۶ درصد کاربران گفته اند که تا کنون حتی نام بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را نشنیده اند که تقریبا می توان گفت که از هر ۴ نفر ۳ نفر با ارز های دیجیتالی آشنایی پیدا کرده که این آمار در نوع خود منحصر به فرد است.

بیت کوین

شما تا چه اندازه با ابن مفهوم آشنایی دارید؟!

تا کنون به فکر خرید و فروش ارزهای دیجیتالی افتاده اید؟!

برای مشاهده نتایج نظرسنجی فوق کلیک کنید

 

1 دیدگاه برای «چه قدر از بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی اطلاع دارید؟! + نتیجه نظرسنجی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *