جشنواره بزرگ اطلاعات عمومی و کتابخوانی بهاره نت رای

سامانه نت رای یک پلتفرم و سامانه تخصصی و البته جامع انواع نظرسنجی­ها و مسابقات آنلاین است. این سامانه در مدتی که راه ­اندازی شده است با استقبال نسبتا خوبی از طرف کاربران مواجه شده است. چند تا از ویژگی های این سامانه عبارتند از:

بازیکاری:

بازیکاری در لغت به معنای استفاده از مفاهیم و نظریات بازی در کارهای غیربازی است. استفاده از بازیکاری معمولا برای بهبود مشارکت افراد، افزایش انگیزه و بهبود عملکرد افراد و یا کارمندان است.

gamification

یادگیری با رویکرد حل مسئله (PBL):

یکی از بهترین راههای آموزش این است که ابتدا پرسشی مطرح شده و سپس در پاسخ آن موضوع یا بحثی آموزش داده شود. در این روش ابتدا علاقه و اشتیاق تزریق شده و سپس آموزش رخ می دهد.

PBL

کاربر محوری:

از مهمترین استراتژی های نت رآی، کاربر محوری است لذا نت رای را می توان یک پلتفرم کاربر محور (user generator content) دانست که تمام محتوای آن توسط خود کاربران تولید می شود.

UGC

پلتفرم تخصصی مسابقات کتابخوانی و اطلاعات عمومی:

در نت رآی به صورت تخصصی اقدام به برگزاری جشنواره های کتابخوانی و اطلاعات عمومی می شود.

کمپین اطلاعات عمومی و کتابخوانی بهاره نت رای

سامانه نت رای در نوروز و بهار به منظور ترغیب عموم مردم به یادگیری و افزایش اطلاعات عمومی اطلاعات عمومی و همچنین کتابخوانی اقدام به برگزاری یک کمپین اطلاعات عمومی با موضوعات زیر نموده است:

هفت سوالی:

در این بخش کاربر پس از انتخاب موضوع مورد علاقه خود ( دوازده دسته شامل موضوعات ورزشی، تاریخی، هوش و سرگرمی، جغرافی، فرهنگی و …) باید به ۷ سوال پاسخ داده و امتیاز کسب کند. در انتها کاربر امتیاز خود را ثبت کرده و به ازای هر ۲۰ امتیاز یک کد شانس برای قرعه کشی انتهای هفته دریافت می کند. این بخش سرعتی بوده و برای هر سوال ۳۰ ثانیه وقت در نظر گرفته شده است. البته کاربر می تواند بدون محدودیت بارها هفت سوالی بازی کند.

جشنواره­ها:

در این قسمت کاربران بایستی درچندین موضوع جالب و به روز انتخاب شده ثبت نام کرده و به سوالات آن پاسخ دهند و امتیاز بگیرند و در نهایت امتیازات به کدشانس تبدیل خواهد شد.

و اما موضوعات جشنواره های ویژه نوروز ۹۶:

 

 پدر پولدار، پدر فقیر در این جشنواره می توانید به ۲۰۰ سوال از محتوای کتاب صوتی “پدر پولدار و پدر بی پول” نوشته رابرت کیوساکی پاسخ دهید. کلیه این سوالها توسط کاربران طراحی شده است.
 شیراز در این جشنواره با عنوان “سیری در دیار حافظ” می توانید به ۲۰۰ سوال در موضوع آشنایی با اماکن و دیدنیهای استان فارس پاسخ داده و امتیاز بگیرید.
 سفر در این جشنواره با عنوان “سفر بی خطر” می توانید به ۲۰۰ سوال از کتاب آیین نامه  و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پاسخ داده و امتیاز بگیرید.

جوایز استثنایی کمپین زمستانه نت رای:

در نت رای دو نوع جایزه هست، یکی الماس که بسیار با ارزش است و با کسب آن در قرعه کشی های هفتگی یا ماهانه می توانید با الماسهای خود از فروشگاه نت رای کالا سفارش دهید. و نوع دوم جوایز غیر الماسی است مثل خودرو، تبلت یا گوشی های هوشمند و.. جوایز کمپین زمستان نت رای عبارتند از:

 • سه دستگاه خودرو تیبا هاچ بک
 • هر هفته ۳۳ میلیون ریال جایزه هفت سوالی
 • هر ماه ۱۱۰ میلیون ریال جوایز جشنواره ها

 

فرصت استثنایی تا ۲۷ خرداد برای بردن این همه جایزه و افزایش اطلاعات عمومی رو از دست ندید.

3 دیدگاه برای «جشنواره بزرگ اطلاعات عمومی و کتابخوانی بهاره نت رای»

 • ۳ فروردین ۱۳۹۶ در t ۳:۲۹ ب.ظ
  Permalink

  با سلام. امتیازهایی که تبدیل به کد شانس میکنیم آیا برای هفته های بعدی و قرعه کشی خودرو باقی می مانند یا از بین میرود?

  پاسخ دادن
  • ۴ فروردین ۱۳۹۶ در t ۲:۲۶ ب.ظ
   Permalink

   هر کد شانسی که میگیرید علاوه بر اینکه شما رو تو قرعه کشی اون هفته شرکت میده بلکه در کل کمپین هم حساب میشه، البته برای جذب هر یک کد طلایی باید ۲۰ کد شانس کسب کنید.

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *