دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید

نت‌رآی چیست؟

برای شما که صاحب کسب و کار هستی:

نت رای با توجه به جامعه مخاطبان رو به تزاید خود، می تواند پاسخگوی شما برای برگزاری هرگونه نظرسنجی عمومی و انجام تحقیقات بازار در کوتاه ترین زمان و پایین ترین قیمت با لحاظ پروفایل دقیق کاربران باشد...

اگر شما مجموعه ای هستید که نیازمندید که به صورت مستمر و منظم نظرسنجی عمومی داشته باشید، پیشنهاد نت رای به شما اخذ کانال و صفحه اختصاصی با آدرس دلخواه خودتان است.

برای شما که کاربر عادی هستید:

نت رای با طراحی ماژولهای مختلفی مثل جشنواره ها، هفت سوالی، نظرسنجی، رقابت دو نفره، پیش بینی و.. فضایی آماده کرده است تا بتوانید با پاسخ به سوالات متنوع هم اطلاعات عمومی خود را زیاد کنید و هم امتیاز کسب کرده و در رتبه بندی هر بخش برنده "الماس" باشید..

با الماسهایتان از سبد جوایز هر کالایی که دوست دارید سفارش دهید.

برای شرکت در جشنواره ها و هفت سوالی لازم است در حساب کاربریتان الماس داشته باشید که لازم است از بسته های خرید استفاده کنید ولی اگر قبلا در یک نظرسنجی یا ... الماس برده باشید نیاز به خرید نخواهید داشت.

نت رای با ثبت نام اولیه شما 20 الماس (500 تومان) هدیه می دهد و اگر پروفایل خود را هم تکمیل کنید 20 الماس دیگر هدیه می دهد...

همین حالا شروع کن

هرگونه ارتباط نت رآی با کاربران صرفا از طریق ایمیل رسمی نت رآی به آدرس Admin@Netray.ir و Info@Netray.ir یا کانال تلگرامی Netray@ خواهد بود.