نت‌رآی چیست؟

برای شما که صاحب کسب و کار هستی:

نت رای با توجه به جامعه مخاطبان رو به تزاید خود، می تواند پاسخگوی شما برای برگزاری هرگونه نظرسنجی عمومی و انجام تحقیقات بازار در کوتاه ترین زمان و پایین ترین قیمت با لحاظ پروفایل دقیق کاربران باشد...

اگر شما مجموعه ای هستید که نیازمندید که به صورت مستمر و منظم نظرسنجی عمومی داشته باشید، پیشنهاد نت رای به شما اخذ کانال و صفحه اختصاصی با آدرس دلخواه خودتان است.

برای شما که کاربر عادی هستید:

نت رای با طراحی ماژولهای مختلفی مثل جشنواره ها، هفت سوالی، نظرسنجی، پیش بینی و.. فضایی آماده کرده است تا بتوانید با پاسخ به سوالات متنوع هم اطلاعات عمومی خود را زیاد کنید و هم امتیاز کسب کرده و در رتبه بندی هر بخش برنده جوایز ریالی و الماسی باشید..

با جوایز ریالی از سبد جوایز هر کالایی که دوست دارید سفارش دهید و با الماس های خود امکان برنده شدن جوایز ریالی در جشنواره ها و هفت سوالی خواهید داشت.

برای شرکت در جشنواره ها و هفت سوالی لازم است در حساب کاربریتان الماس داشته باشید که اگر قبلا در جشنواره ها و نظرسنجی یا ... الماس برده باشید نیاز به خرید نخواهید داشت.

نت رای با ثبت نام اولیه شما 20 الماس (500 تومان) هدیه می دهد و اگر پروفایل خود را هم تکمیل کنید 20 الماس دیگر هدیه می دهد...

همین حالا شروع کن

هرگونه ارتباط نت رآی با کاربران صرفا از طریق ایمیل رسمی نت رآی به آدرس Admin@Netray.ir و Info@Netray.ir یا کانال تلگرامی Netray@ خواهد بود.