قوانین و مقررات

شرایط تایید سوالات:

 1. سوالاتی که به هر شکل، شامل موارد زیر باشند در نت رای مجاز نیست
 2. مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
 3. نقض حریم شخصی افراد
 4. هر نوع سوال با اهداف سیاسی
 5. هر نوع سوال که شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی را مد نظر داشته باشد.
 6. هر نوع سوال یا مسابقه ای که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم قصد توهین، تحقیر یا تمسخر یک قوم یا مذهب را داشته باشد.
 7. املاء و جمله بندی نادرست
 8. هر سوال بی معنی و بدیهی

نکته: در صورت قرار دادن نادرست گزینه صحیح توسط طراح مسابقه، نت رای سریعاً جهت حذف مسابقه و بازگشت تمام گردش امتیازها، افدام می کند. برگزار کننده مسابقه نیز مقداری امتیاز به تشخیص ادمین، جریمه خواهد شد.

سایر قوانین و مقررات

هرگونه استفاده از نت رأی و شرکت در سوالات به معنی پذیرش شرایط مندرج در این سایت است. نت رأی هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که قصد شرکت در سوالات نت رأی را دارند:

 1. نت رأی هیچ تعهدی در قبال خسارت مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده شما از این سایت ندارد.
 2. هرگونه متن سوال،‌ تصویر، یا موارد مشابه که به نت رأی ارسال می شود یا در آن قرار می گیرد غیرمحرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقی خواهد شد و مسئولیت هرگونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات خواهد بود
 3. کلیه محتواهای ارسال شده اعم از هرگونه سوال و نظرسنجی متعلق به نت رای خواهد بود و نت رای در استفاده مجدد از محتواهای موجود کاملا مختار و آزاد خواهد بود و کاربران با عضویت و فعالیت در نت رای، این اجازه را به نت رای داده اند
 4. نت رای مختار است هرگونه سوال و یا عکسی که به این سایت ارسال می کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما و یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هرشکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 5. هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به نت رای که به واسطه اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ، یا شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می شود مسئولیتش با خود این افراد است و نت رای مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 6. برگزار کننده پس از برگزاری سوالات تا زمان اتمام مهلت شرکت در سوال حق حذف آنرا نخواهد داشت.
 7. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
 8. این موارد در هر زمانی و به هر شکلی قابل ویرایش و تغییر است و شما مسئول، مقید و متعهد به رعایت تغییرات احتمالی آینده هستید و مسئولیت مراجعه بعدی و کسب اطلاع از تغییرات احتمالی را می پذیرید.
 9. هر یک از کاربران تنها حق استفاده از یک حساب کاربری اختصاصی را دارد. در صورتی که به هر نحو مشخص شود که یک کاربر با استفاده از دو یا چند حساب کاربری، اقدام به شرکت در یک یا چند مسابقه نموده است، مدیر سامانه این اختیار را دارد که علاوه بر محروم نمودن آن شخص از دریافت جایزه یا جوایز مربوط، حساب‌های کاربری آن شخص را مسدود نموده و عضویت وی را ملغی نماید
 10. کاربران باید از طریق رقابت واقعی در تمام بخش های سامانه به جذب امتیاز و الماس اقدام نمایند و در صورت اقدام هر یک از کاربران در خصوص انجام رقابت های غیرواقعی و کسب امتیاز و الماس به هر طریقی، سامانه نت رای این اختیار را دارد تا حساب کاربری فرد را مسدود و تمام امتیازات و الماس های کسب شده را نیز کسر نماید.
 11. کاربران مجاز نیستند الماس های خریداری شده خود را مستقیما تبدیل به کالا نمایند. الماس های خریداری شده صرفا برای مصرف کردن جهت شرکت در مسابقات و رقابت های یادگیری نت رای کاربرد دارد و درخواست کالا از سبد جوایز فقط برای کاربرانی مجاز است که الماس های خود را از طریق فعالیت و رقابت در نت رای کسب کرده اند.
 12. امتیاز و الماس صرفا از ماحصل نمایش مهارت و دانش و رقابت کاربران در جشنواره های بازیکاری و یادگیری نت رای به دست خواهد آمد. لذا به ایمیلها یا پیامکهای ارسالی مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی مشکوک باشید و مسئولیت هرگونه سوءاستفاده برعهده کاربران خواهد بود
 13. امکان تبدیل امتیاز و الماس به ریال در نت رای وجود نخواهد داشت.