خدمات نت رای

نت رای به عنوان پلتفرم تخصصی برگزاری انواع مسابقات و نظرسنجی های آنلاین آمادگی ارایه خدمات زیر را دارد:

برگزاری نظرسنجی های آنلاین عمومی/تحقیقاتی

نت رای با ایجاد بستری پویا و البته جذاب برای کاربران، امکان برگزاری هرگونه نظرسنجی عمومی با اهداف از پیش تعیین شده را در قالب تک نظرسنجی یا پرسشنامه دارا می باشد. در صورتیکه یک کسب و کار به صورت دائمی نیازمند برگزاری نظرسنجی باشد نت رای امکان اخذ کانال یا صفحه اختصاصی نظرسنجی ویژه آن مجموعه و به آدرس اختصاصی را خواهد داشت. به عنوان مثال به صفحات زیر سری بزنید:

کانال اختصاصی نظرخونه : http://Netray.ir/nazarkhooneh
کانال اختصاصی هفته نامه شنبه : http://Netray.ir/shanbehmag

 

نظرسنجی و رای گیری های زنده ویژه همایشها، نمایشگاه ها و برنامه زنده از طریق SMS-USSD

یکی از درگاه های پاسخدهی به سوالات آنلاین در نت رای علاوه بر وب و اپلیکیشن استفاده از SMS و یا USSD می باشد. که این امکان از طریق ارسال گزینه و کدهای یونیک سوالات نت رای به سامانه پیامکی نت رای به شماره 10002048 و یا هر سامانه معرفی شده ای امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است سامانه نت رای تمامی پاسخ های ثبت شده از هر درگاهی را در نتایج خود نمایش خواهد داد. (امکان ثبت پاسخ از طریق درگاه SMS یا USSD یا وب با تایید ادمین نت رای امکان پذیر می باشد). تاکنون رای گیری های حضوری متعددی از طریق سیستم نت رای برگزار شده است.

 

برگزاری جشنواره­ های اطلاعات عمومی و کتابخوانی

نت رای با ساز و کار کاربر محور خود اقدام به طراحی یک پلتفرم کاملا تخصصی برگزاری جشنواره ها و مسابقات اطلاعات عمومی و کتابخوانی نموده است. این جشنواره ­ها می­تواند با استفاده از متد یادگیری با رویکرد حل مساله به ترویج آگاهی عمومی و ارتقا فرهنگ کتابخوانی کمک کند. از ویژگی های این بخش می توان به انجام صفر تا صد یک مسابقه کتابخوانی توسط نت رای و کاربرانش نام برد (از طراحی سوال تا قرعه کشی جوایز و..)

برای مشاهده آرشیو جشنواره ها به آدرس زیر مراجعه کنید: جشنواره ها

 

معرفی و توسعه شناخت برند با استفاده از برگزاری مسابقات تعاملی

کافیست در نت رای اقدام به طراحی کمپین 30 شب، 30 مسابقه (یا نظرسنجی) برای معرفی قابلیتها و خدمات کسب و کار خود کنید و کاربران نت رای را با دادن یک جایزه الماسی (از 40 الماس برای هر سوال که معادل فقط 1000 تومان است به بالا) ترغیب کنید

نت رای امیدوار است در طول 30 شب تعداد خوبی از کاربران با کسب و کار و خدمات شما آشنا شوند. برای اطلاعات بیشتری سری به صفحه زیر بزنید: 30 شب

 

آموزش و آزمون

امروزه ارتقا کارایی یادگیری و آموزش با استفاده از رویکرد حل مساله یا Problem Based Learning به اثبات رسیده است. در نت­ رای با طراحی سوال در هر موضوعی و سپس انتخاب گزینه، پیامی در خصوص پاسخ صحیح و توضیحات و مراجعی درباره­ سوال و پاسخ به کاربر ارائه می­ شود که فرآیند یادگیری از طریق حل مساله را کاملتر می کند. انتخاب پاسخ صحیح مسابقات منجر به کسب امتیاز بیشتر می­شود که انگیزه­ای برای تفکر و جستجوی کاربران است. در نت رای فرایند پرسش و پاسخ و یادگیری به طور کلی دو سویه و تعاملی (پرسش از طرف همه کاربران و نه یک طرفه) و با انگیزه بازیکاری و کسب جایزه شکل گرفته است. در نت رای امکان برگزاری هرگونه آزمون و پیش آزمون وجود دارد.