دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید

نت رای و صاحبان کسب و کار

نت رای با ساز و کار بازیکاری­ و یادگیری­ منحصر به فردش: ارزشهای پیشنهادی و امکاناتی به شرح زیر برای شرکتها و سازمانها، برنامه های رادیویی و تلویزیونی، موسسات آموزشی و انتشاراتی، صاحبان مشاغل و کسب و کار، دارندگان وب سایت ها و وبلاگ ها، کانال های تلگرامی و اینستاگرامی و... و به طور کلی هر شخص حقیقی یا حقوقی که دغدغه یادگیری و تبلیغاتی دارد، ارایه می­دهد:

اخذ کانال اختصاصی

نت رای با پیاده سازی فضای بازیکاری و یادگیری در سامانه خود و در راستای اختصاصی کردن صفحات برای کسب و کارها اقدام به ایجاد بستر کانال نت رای نموده است. کانال نت رای برای هر شخصیصت حقوقی و حقیقی که به نحوی با یک موضوع اختصاصی و تخصصی با کاربران و یا مشتریان خود در ارتباط می­ باشد و قصد ارتقاء تعامل دو سویه دارند، کارایی ­های بسیار از جمله ایجاد فضایی برای تجمیع نظرسنجی‏ ها و مسابقات آنلاین، تولید محتوا، اخذ فالور و تبلیغ و اطلاع رسانی خواهد داشت.

لازم به ذکر است این کانالهای اختصاصی به آدرس دلخواه شرکت یا موسسه خواهد بود به عنوان مثال netray.ir/farhang-isti که متعلق به ستاد توسعه فرهنگ علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان می­باشد.

انجام تحقیقات بازار

از جمله ابزارهای تحقیقی و تبلیغی سامانه نت­ رای برگزاری جشنواره­ های آنلاین است، در این جشنواره­ ها فضایی طراحی می­شود که کاربران و شرکت کنندگان صرفا روی موضوع جشنواره و با هدف شناخت بازار به طراحی و پاسخ به سوال و مسابقه و نظرسنجی می ­پردازند و در این فرایند نت­ رای و حامیان جشنواره با برنامه­ ریزی­ های به عمل آمده می­توانند به اهداف و نتایج تعریف شده مدنظر خود می­رسند. از جمله جشنواره ­های این دسته می­ توان به جشنواره بازیکاری و یادگیری پ مثل پنیر با هدف تحلیل رفتار مشتری در خصوص پنیر اشاره کرد.

برگزاری جشنواره­ های بازیکاری و یادگیری جهت معرفی و فرهنگ­سازی

یکی دیگر از کارکردهای جشنواره­ های نت رای اطلاع­ رسانی و فرهنگ سازی روی موضوعات کمتر شناخته شده می­باشد. فضای جشنواره ­ها علاوه بر این که دریچه بسیار مناسبی در راستای معرفی دقیق جزئیات طرح­ ها، قانون­ ها و محصولات است، می­تواند با تکیه بر متدولوژیِ انتقال غیرمستقیم به ترویج آگاهی عمومی و ارتقا فرهنگ کمک کند. از جمله این جشنواره­ ها می­توان به جشنواره بازیکاری و یادگیری هوای پاک، جشنواره بازیکاری و یادگیری سبک زندگی، جشنواره بازیکاری و یادگیری نقشه جامع علمی کشور و... اشاره نمود.

کمک به فروش کتاب و فیلم­ ها

نت رای با طراحی جشنواره­ های بازیکاری کتابخوانی و یا مشاهده فیلم، امکان مناسب و جدیدی را برای عرضه و فروش فیلم ایجاد نموده است. برگزاری جشنواره ­های بازیکاری و یادگیری کتاب و فیلم نوپای ناب، ای کاش وقتی 20 ساله بودم می­دانستم و ... از جمله این جشنواره­ ها بوده ­اند.

آموزش و آزمون

امروزه ارتقا کارایی یادگیری و آموزش با استفاده از رویکرد حل مساله یا Problem Based Learning به اثبات رسیده است. در نت­ رای با طراحی سوال در هر موضوعی و سپس انتخاب گزینه، پیامی در خصوص پاسخ صحیح و توضیحات و مراجعی درباره­ سوال و پاسخ به کاربر ارائه می­ شود که فرآیند یادگیری از طریق حل مساله را کاملتر می کند. انتخاب پاسخ صحیح مسابقات منجر به کسب نت و امتیاز بیشتر می­شود که انگیزه­ای برای تفکر و جستجوی کاربران است. در نت رای فرایند پرسش و پاسخ و یادگیری به طور کلی دو سویه و تعاملی (پرسش از طرف همه کاربران و نه یک طرفه) و با انگیزه بازیکاری و کسب جایزه شکل گرفته است. در نت رای امکان برگزاری هرگونه آزمون و پیش آزمون وجود دارد.

جشنواره ­های طول ترم دانشجویان و دانش آموزان

اساتید و اعضای هیات علمی و معلمان می­توانند به منظور ارتقا انگیزه دانشجویان و دانش آموزان در طول دوره تحصیلی و ترم روی موضوع درسی (یا هر موضوع دلخواه) اقدام به برگزاری یک جشنواره نمایند که در آن هم خودش سوالاتی را طرح خواهد کرد و هم کاربران به قصد اخذ جایزه (مبلغ جوایز می­تواند از سوی همه دانشجویان تعیین و پرداخت و در پایان به برندگان رقابت پرداخت شود) اقدام به طراحی سوال خواهند نمود. برنده کسی است که با توجه به سیستم بازیکاری نت رای تعداد بیشتری سوال طرح کند و در سوالات بقیه همکلاسی ها شرکت کرده و امتیازشان از بقیه بیشتر باشد. نت رای این امکان را خواهد داشت که جشنواره را فقط اعضای همان کلاس ببینند.

تبلیغات مستقیم و غیرمستقیم

نت رای امکان بسیار مناسب و ارزان قیمتی برای معرفی و اطلاع­ رسانی محصولات و خدمات از طریق طراحی سوال و معرفی در پیام یادگیری و... خواهد بود.

تکریم ارباب رجوع و سنجش رضایت مشتری

نت رای با امکاناتی که بر روی اپلیکیشن و سامانه خود دارد امکان برگزاری هرگونه سیستم برای تکریم ارباب رجوع و سنجش رضایت مشتری را طراحی نموده است که متناسب با نیاز متقاضیان راهکار مربوطه ارایه خواهد شد.

همایشها، نمایشگاه ها و برنامه زنده از طریق SMS-USSD

یکی از درگاه های پاسخدهی به سوالات آنلاین در نت رای علاوه بر وب و اپلیکیشن استفاده از SMS و یا USSD می باشد. که این امکان از طریق ارسال گزینه و کدهای یونیک سوالات نت رای به سامانه پیامکی نت رای به شماره 10002048 و یا هر سامانه معرفی شده ای امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است سامانه نت رای تمامی پاسخ های ثبت شده از هر درگاهی را در نتایج خود نمایش خواهد داد. (امکان ثبت پاسخ از طریق درگاه SMS یا USSD یا وب با تایید ادمین نت رای امکان پذیر می باشد).

درج کالا و خدمات در فروشگاه نت رای

با توجه به تولید روزانه تعداد متنابه ای نت و نتراها از ماحصل رقابت و فعالیت کاربران، فروشگاه نت رای رفته رفته تبدیل به جایگاهی برای عرضه انواع کالا و خدمات خواهد بود که کاربران بدون پرداخت ریالی امکان خرید و استفاده از آنها را خواهند داشت. لذا شما می توانید کالاها و خدمات خود را جهت درج در فروشگاه نت رای به سامانه نت رای معرفی کنید.